تمرینات ایزومتریک به عنوان تمرینات قدرتی ایستا نیز شناخته می شوند…

هدف قرار دادن این عضلات تثبیت کننده لگن همیشه چندان آسان نیست. مگر اینکه این تمرینات داخل ران را با یک جفت ول اسلاید یا گلایدر انجام دهید.

ساق پاهای قوی به تعادل و تقویت مچ پاهای شما کمک می کنند. آنها باعث میشوند تا با قدرت بیشتری بپرید، به سرعت بپرید، و اجسام را بلند کنید.

چربی ران یکی از سر سخت ترین چربی های بدن است. در نتیجه باید با یک برنامه منسجم اقدام به چربی سوزی ران ها کنیم.

به دلیل نشستن های طولانی پشت میز یا پشت فرمان و … بسیاری از افراد دارای عضلات باسن ضعیف هستند. این موضوع می تواند انجام صحیح ….

انجام تمرینات پایین تنه با کش فقط محدود به باسن و پا نمیشود. بلکه از این تمرینات میتوان برای تقویت بازوها، شکم و تقریبا تمام بدن استفاده کرد.

انواع کیک بک باسن یا ضربه به عقب به گونه ای عضلات باسن را هدف قرار می دهد که بسیاری از تمرینات ترکیبی دیگر شاید نتوانند آن را به این خوبی انجام دهند.

بزرگ کردن ران با ورزش به زمان و تلاش نیاز دارد. اما این ۶ تمرین ورزشی سوپر ست میتواند سریعتر به ران های شما حجم دهد.

پاهای پرانتزی یا پاهای کمانی ؛ bow leg  یا Genu Varum  نیز نامیده میشوند: حالتی است که در آن پاها در زانو به سمت بیرون خم می شوند به طوری که ….

در یک کلام، حرکات لانج تمریناتی موثر برای تقویت عضلات پایین تنه از جمله: ساق پا، پشت پا، جلو ران و باسن هستند.

اما تنها حرکاتی که به طور خاص برای فرم دادن و سفت کردن باسن استفاده میشود، ورزش پل باسن و هیپ تراست است.

ساعتهای زیادی ایستادن یا نشستن می تواند در دراز مدت تاثیر منفی بر بدن داشته باشد. یکی از بهترین روش ها برای تسکین درد، بالا نگه داشتن پاها می باشد.

در مقاله امروز فیتگردی حرکات ورزشی جلو ران را هم با تمرینات وزن بدن که نیاز به هیچ گونه وسیله ورزشی ندارد و در خانه نیز قابل اجرا است و هم با دستگاه های ورزشی نشان می دهیم.

اگر میخواهید از بیشتر حجیم شدن پاها جلوگیری کنید از انجام حرکات ورزشی چون اسکوات با وزنه، ددلیفت و یا ورزش با دستگاه های مخصوص پا در باشگاه، خودداری کنید.

 

ورزش های متنوع و فراوانی برای تقویت و فرم دادن باسن وجود دارد. اما بهترین و مستقیم ترین روش برای تمرین دادن عضلات باسن، انواع تمرین های هیپ تراست است.

 

به خاطر داشته باشید اجرای تمرینات اشتباه می تواند ساق پا ها را حجیم تر کند. به عنوان مثال تمریناتی که با استفاده از دستگاه های ورزشی و یا وزنه های سنگین انجام میشود.

روش کلیدی برای لیفت باسن با ورزش از طریق اجرای تمرینات روی این نواحی است. این قسمت از بدن جایی است که عضله بیرونی باسن و عضلات پشت ران را به هم متصل…

 بزرگ کردن باسن با اسکوات نیاز به وسایل ورزشی خاصی ندارد. وزن بدن و جاذبه زمین مقاومت و کشش لازم را برای شما ایجاد خواهد کرد. اما برای رشد سریعتر عضلات باسن …

اما پیشنهاد ما این است بهترین روش برای حجم دادن باسن ،از بین بردن تنبلی و گذاشتن وقت خود بر روی اجرای تمرینات ورزشی توام با تغذیه مناسب است…

۳ حرکت ورزشی اول در این مقاله موجب فعال کردن عضلات کف لگن میشود و ذهن را آماده میکند تا بتواند از پس حرکات بعدی به خوبی برآید.

نسبت اندازه لگن به استخوان ران، مقیاس عمق چال کنار باسن است. اگر استخوان لگن شما بزرگ تر بوده، بالاتر قرار گرفته باشد …

تمرینات زیر را به طور منظم و مداوم و حداقل ۳ بار در هفته و در تکرارهای بالا انجام دهید و پس از مدتی خود متوجه سفت شدن، تقویت و لاغری ران ها خواهید شد.

بسیاری از خانمها بیشترین توجه خود را معطوف به تقویت عضلات باسن می کنند و عضلات پشت ران را در اغلب مواقع نادیده می گیرند. در حالیکه خوش فرم ساختن و تقویت …

در مقاله امروز به ۹ حرکت از تمرینات پایین تنه با دمبل می پردازیم. این تمرینات را می توانید در خانه یا باشگاه و در روزهایی که به حرکات پایین تنه اختصاص داده اید…

گاهی اوقات حتی حوصله رفتن به باشگاه و انجام تمرینات پایین تنه را نداریم. زیرا ورزش دادن پایین تنه سخت ترین و چالش انگیزترین قسمت تمرینات بدنسازی محسوب میشود.

معمولا تمرینات لاغری باسن و ران با هم اجرا می شوند. اما در اینجا تمریناتی را نشان خواهیم داد که مخصوص کوچک کردن باسن بوده و بیشتر بر لاغر کردن باسن تاثیر دارد.

حقیقت آن است که به طور مستقیم راهی برای از بین بردن چربی های ران وجود ندارد. با آب شدن چربی های کل بدن، ران ها نیز شروع به لاغر شدن می کنند…

چنانچه می خواهید پا و باسن قوی و خوش فرمی داشته باشید اما وزنه یا دستگاه های بدنسازی در دسترس ندارید، تمرینات تی آر ایکس بهترین گزینه برای تقویت پا و باسن و فرم گیری آنهاست…

  تمرین با کش، در خانه یا باشگاه، مناسب برای همه سنین و هر نوع جنسیت است. تمرین با کش، یک استراتژی هوشمندانه بخصوص برای آنهایی است که بیشتر زمان خود را…

جایی که استخوان باسن و ران به یکدیگر برخورد میکنند با یک فرورفتگی همراه است که به آن گودی کنار باسن یا Hip Dip گویند. ژنتیک نقش عمده ای در میزان این فرورفتگی دارد…

اسکوات یک حرکت ترکیبی است یعنی تنها برای ساخت عضلات باسن به کار نمی رود بلکه هم زمان بر روی ران و پا نیز تاثیر زیادی می گذارد. شاید بعضی افراد اصلا میانه خوبی با اسکوات نداشته باشند…

اسکرول به بالا