حرکات کششی کمر به از بین بردن گرفتگی ها و تنش هایی کمک می کند که بر اثر پشت میز نشینی، ساعات متوالی ایستادن، رانندگی زیاد و … ایجاد میشوند.

اجرای حرکات جلو بازو در خانه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، باعث میشود تا تمرینات امن و بدون خطری داشته باشید. زیرا اجرای این تمرینات بدون رفتن زیر ….

تمرینات ورزشی برای درمان افتادگی شانه در این مقاله علاوه بر بالا آوردن سر شانه ها، در درمان شانه نامتقارن و از بین بردن قوز پشت یا کیفوز نیز موثر است.

تمرینات ورزشی زیر علاوه بر از بین بردن چربی پشت کتف ، باعث آب کردن چربی زیر بغل ، از بین بردن چربی پشت سوتین ، لاغری بازو ها و به طور کلی چربی سوزی بالای کمر …

برای از بین بردن چربی پشت بازو، شما تنها به یک جفت دمبل و یک کش و ۱۵ تنها دقیقه  زمان نیاز دارید.

داشتن بازو و سرشانه های خوش فرم، یکی از دلایل مهم زیبا دیده شدن بدن در لباس است. سرشانه ها در بدنسازی حکم چارچوب بدن را دارند.

حتی بدون داشتن این امکانات نیز می توانید بالاتنه خوش فرم و زیبایی را در منزل و تنها با استفاده از کش ورزشی بسازید. در این مقاله ۱۳ ورزش بالاتنه با کش در خانه را برای …

کش های بدنسازی ابزاری عالی برای تقویت سرشانه ها و اصلاح قوز پشت می باشند. میزان سختی کش را می توان کم و زیاد کرد بدون آنکه به شانه ها و عضلات پشت آسیبی برسد.

اما برای خوش فرم کردن سینه حتما لازم نیست به باشگاه بروید. با استفاده از کش بدنسازی، و با حداقل امکانات می توانید به سینه هایی زیبا و اندامی متناسب …

رمز داشتن بازوهایی خوش فرم و متناسب، انجام تمرینات سوپرست بازو است. سوپرست ها باعث می شوند تا در زمان کمتری، کالری و در نتیجه چربی بیشتری در بدن بسوزد. 

تمرینات جلو بازو تنها برای آقایان نیست. اینکه خانمها با تمرینات جلو بازو، بازوهایی بزرگ و مردانه پیدا می کنند، یک تصور اشتباه است.

تمریناتی که برای گرم کردن به کار می رود دمای بدن را افزایش داده، حرکت مفاصل و ماهیچه ها را روان و راحت تر می کند…

در این مقاله ابتدا به ۹ حرکت کششی برای از بین بردن قوز پشت یا کیفوز ( Kyphosis ) می پردازیم. سپس توضیح مختصری از ۱۱ تمرین حرکتی و مفید برای برطرف کردن قوز …

اگر در زندگی شما، فعالیت های بدنی و رژیم غذایی مناسب جایی نداشته باشد، چربی زیربغل افزایش یافته، از بین بردن آنها به مرور زمان دشوار و دشوارتر می شود.

تقویت بازوها حکم پیش شرط را برای بسیاری از ورزش ها از جمله والیبال، بسکتبال، شنا و … دارد. حرکات trx یکی از بهترین روش ها برای قوی تر شدن و فرم گیری بازوها است.

یکی از فواید تمرینات ورزشی با کش برای خوش فرم شدن و لاغری بازو می باشد. خاصیت دیگر آن است که می توانید با اتصال کش به وسایل اطراف خود در خانه یا باشگاه …

ورزش های مخصوص سینه که در زیر به آنها می پردازیم می توانند به سفت کردن و بالا بردن سینه ها کمک کرده و در ظاهر آنها را بزرگتر و خوش فرم تر جلوه دهند.

همه ما روی یک سری نواحی در بدن خود حساس هستیم. بعضی از خانم ها روی باسن، برخی دیگر روی شکم. اما برای بعضی ها هم خوش فرمی بازوها به خصوص سفت شدن ..

چربی های اضافی در ناحیه پشت بازو باعث شل شدن و افتادگی پوست شده به اصطلاح تبدیل به بالهای خفاش یا bat wings می شود و منظره بدشکلی از بالاتنه ایجاد کرده باعث ..

اسکرول به بالا