پلانک دارای انواع متفاوتی است. اما دو نوع مهم آن پلانک روی ساعد (forearm plank) و پلانک با دستان صاف است.

سن و سال تنها یک عدد است. شما شاید ۵۵ سال داشته باشید اما به نظر ۴۰ ساله به نظر برسید. فواید ورزش برای افراد بالای ۴۰ سال ….

بتل روپ برای چی خوبه؟ بتل روپ ها در درجه اول به تقویت عضلات بالاتنه می پردازند. هدف اصلی این طناب های ورزشی قوی کردن عضلات بازو، سینه و پشت است.

کش های مقاومتی قدرتی یا پاور، کش حلقه ای کوچک یا مینی لوپ،کش صاف تراپی،کش لوله ای دسته دار، کش میله ای پیلاتس، کش لوپ پارچه ای مخصوص باسن و پا …

 تمرین با کش برای کل بدن، نوعی چالش و مقاومت ایجاد می کند که معمولا در هالتر و دمبل دیده نمی شود.

اما حقیقت آن است که حرکات ورزشی با کتل بل در مقایسه با تمرینات با دمبل موثرتر و متنوع تر بوده و در آن واحد میتوانند چندین عضله را تمرین دهد.

آنچه مهم است اجرای صحیح حرکت هیزم شکن برای آب کردن چربی های شکم و پهلو میباشد. این تمرین را با حرکات متحرک توسط دستگاه سیم کش و در ۳ حالت بالا، مرکز و …

تنها انجام این حرکت ها نمیتواند زیبایی سینه ها را تضمین کند، بلکه اجرای صحیح حرکت کراس اور یا فلای، شرط اصلی رسیدن به این هدف است.

چنانچه دچار مشکلاتی در ناحیه ستون فقرات خود هستید این حرکت می تواند جایگزین مناسبی برای اسکوات باشد. موقعیت بدن و صندلی دستگاه پرس پا می تواند…

حرکت فیله کمر در باشگاه با استفاده از دستگاه مخصوص Hyperextension، ممکن است برای اهداف مختلفی انجام شود. دستگاهی موثر برای تقویت کمر، شکم و پهلو …

ددلیفت ها در مقایسه با سایر حرکات ورزشی، عضلات بیشتری را در آن واحد تمرین می دهند. آنها بخصوص عضلات پایین تنه و شکم را تقویت می کنند. 

حرکت چرخش روسی داروی معجزه آسای شماست. حرکت چرخش روسی همه عضلات شکم و پهلو را مورد عنایت قرار می دهد. بخصوص اگر دچار کمبود وقت هستید و …

تمریناتی که برای گرم کردن بالاتنه به کار می رود دمای بدن را افزایش داده، حرکت مفاصل و ماهیچه ها را روان و راحت تر می کند. بعلاوه، گرم کردن باعث انعطاف بدن شده ….

در این زمان، آستانه تحمل بدن برای انجام حرکات شوک آور و سنگین، به بالاترین حد خود می رسد و بدن میتواند بیش از هر موقع دیگری زیر حرکات سنگین و کششی تاب آورد.

جاینت ست ها یا ست های غول آسا روش های تمرینی سنگین و پیشرفته ای هستند که منجر به عضلانی شدن و افزایش حجم و تقویت ماهیچه ها می شوند.

تری ست ها یک مرحله بالاتر از سوپر ست ها هستند. ترکیبی از انجام ۳ حرکت پشت سر هم بدون استراحت یا با حداقل زمان استراحت بین آنها را تری ست می نامند.

سوپرست ها نقش مهمی را در تمرینات بدنسازی بازی میکنند. در مدت زمان کمتری شدت تمرینات و بازده تمرینی را افزایش می دهند و نقش موثرتری هم در چربی سوزی و هم ..

اسکرول به بالا